Белви стандардна соба

Стандардни соби Хотел Белви – 172 соби комплетно опремени со WiFi, кабловска телевизија, телевизор со рамен екран, телефон, мини бар, бања, централен клима уред со регулација на температурата во секоја соба и балкон со поглед езеро или планина. Собите се […]

УслугиУслуги


Други Соби

Could also be interest for you

Белви стандардна трокреветна соба

Поглед на планина или езеро Хотел Белви - 172 соби комплетно опремени со WiFi, кабловска...

Белви стандарден апартман

Хотел Белви - 10 стандардни апартмани (прилагодливи за семејни соби) се состојат од една...

Белви Делукс апартман

Хотел Белви - 3 Де Лукс апартмани, се состои од една спална соба и една дневна соба, но...